Nasze programy

ORLEN dla Strażaków

Informujemy, że program ORLEN dla Strażaków, w ramach którego przez 20 lat wspieraliśmy jednostki OSP i PSP, dobiegł końca w swojej obecnej formule. Dzięki programowi przekazaliśmy ponad 21 mln zł na zakup sprzętu, takiego jak wozy pożarnicze, drony i kamery termowizyjne. Z naszego wsparcie skorzystało ponad 2 tys. jednostek strażackich z całej Polski, co poprawiło ich gotowość bojową i bezpieczeństwo lokalnych społeczności.

Obejrzyjcie relację z gali finałowej programu

Dziękujemy wszystkim strażakom za ich niezłomną służbę oraz za współpracę przy programie. Fundacja ORLEN pracuje nad nowymi inicjatywami, które kontynuować będą misję wspierania bezpieczeństwa i rozwoju społeczności lokalnych. Szczegóły dotyczące nowych programów przedstawimy wkrótce. Dziękujemy za zaufanie i wsparcie przez te lata i mamy nadzieję na dalszą współpracę przy nowych projektach.