Nasze programy

Akademia Fundacji ORLEN

To program dla beneficjentów Fundacji ORLEN, który otworzyliśmy w 2021 r. Dostrzegliśmy, że organizacje, które otrzymały od nas granty i darowizny potrzebują merytorycznego wsparcia do skuteczniejszego działania w swoich lokalnych społecznościach. Pomagamy w takich kwestiach jak: zarządzanie projektami i ryzykiem, rachunkowość, budowanie stabilności finansowej organizacji czy design thinking. W trzech edycjach Akademii Fundacji ORLEN przeszkoliliśmy blisko 500 osób.

W ramach „Akademii Fundacji ORLEN” proponujemy profesjonalne szkolenia on-line oraz spotkania stacjonarne w Warszawie. W ramach trzeciej edycji Fundacja zorganizowała siedem szkoleń. W szkoleniach on-line wzięło udział 85 osób, natomiast w warsztatach stacjonarnych wzięło udział 40 uczestników. Kolejna odsłona Akademii planowana jest na wiosnę 2024 roku.

Chcesz wiedzieć więcej?