Nasze programy

Moje miejsce na Ziemi

Program „Moje miejsce na Ziemi" w obecnej formule dobiegł końca. Od momentu inauguracji w 2018 roku, program ten stał się największym przedsięwzięciem grantowym i jednym z najważniejszych projektów prowadzonych przez fundacje korporacyjne w Polsce.

Program wspierał lokalne organizacje, szczególnie te najmniejsze, z małych miejscowości i wsi, które miały pomysł na pozytywną zmianę w swoim otoczeniu. W ciągu pięciu edycji przyznaliśmy granty o łącznej wartości ponad 14 milionów złotych, wspierając blisko 1,4 tysiąca organizacji. Dzięki temu przyczyniliśmy się do organizacji licznych festiwali, projekcji filmowych, projektów sportowych, edukacyjnych i ekologicznych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i inspirujące projekty, które przyczyniły się do pozytywnych zmian w ich lokalnych społecznościach. Wasze inicjatywy pokazały, jak wiele można osiągnąć dzięki wspólnemu wysiłkowi i determinacji.

Informujemy również, że Fundacja ORLEN pracuje nad nowymi programami, które zaprezentujemy wkrótce. Będą one równie inspirujące jak „Moje miejsce na Ziemi”.