NASZE PROGRAMY

Wsparcie pracowników stacji ORLEN

W obliczu katastrofalnej powodzi na południu Polski, Fundacja ORLEN chce pomóc poszkodowanym pracownikom stacji ORLEN. Przygotowaliśmy dla nich program darowizn finansowych, by jak najszybciej mogli wrócić do życia sprzed powodzi.

Kto może skorzystać z pomocy?

Program wsparcia jest skierowany do obecnych pracowników stacji paliw ORLEN, którzy ucierpieli w powodzi w 2024 r.

Jaką kwotę można otrzymać?

Pracownik może otrzymać maksymalnie 20 tysięcy złotych w formie darowizny finansowej. Darowizna jest bezzwrotna, jednak podlega rozliczeniu. Pracownik zobowiązany jest do udokumentowania wszystkich poniesionych wydatków.

Na co można wydać otrzymane środki?

Darowizna może zostać przeznaczona wyłącznie na remont lub odbudowę zniszczonego domu/mieszkania należącego do pracownika oraz zakup artykułów pierwszej potrzeby.

Jak złożyć wniosek?

Wnioski można składać za pośrednictwem systemu do składania wniosków: http://granty-fundacja.orlen.pl Wykaz dokumentów jakie należy złożyć znajduje się w regulaminie programu dostępnym poniżej. Po rejestracji w systemie i zalogowaniu się, należy wybrać program: Darowizny całoroczne osób fizycznych 2024.

Chcesz wiedzieć więcej?