06.09.2024

Spotkajmy się w Płocku! Miasteczko Zdrowia

EKG, analiza składu ciała, badanie dna oka czy mammografia – te i wiele innych badań będzie można wykonać w Miasteczku Zdrowia przygotowanym przez ORLEN. Zapraszamy 14 i 15 września do ORLEN Areny. Warto też zajrzeć do specjalnych stref przygotowanych przez Fundację ORLEN.

Po raz kolejny ORLEN przygotował Miasteczko Zdrowia. Na terenie ORLEN Areny w Płocku będzie można zrobić szereg badań, skonsultować się ze specjalistami.

Zapraszamy także do  strefy Fundacji ORLEN. Na gości Miasteczka Zdrowia czekać będzie Strefa Relaksu, Strefa Dziecięca i Strefa Fitness – pełne ciekawych warsztatów, spotkań ze specjalistami i gier dla najmłodszych. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Miasteczko Zdrowia to doskonała okazja, by o siebie zadbać. W tym roku ORLEN przygotował m.in.:

• badanie EKG
  • badanie gęstości kości pod kątem osteoporozy
  • badanie trychologiczne
  • badanie słuchu
  • komputerowe badanie wzroku
  • badanie dna oka
  • konsultacje psychologiczne
  • analizę składu ciała
  • konsultacje: dermatologiczne, diabetologiczne, dietetyczne, fizjoterapeutyczne, ginekologiczne, kardiologiczne, pulmonologiczne
  • mammografię

Spotkajmy się w Miasteczku Zdrowia!

• Lokalizacja: Płock, ORLEN Arena przy Placu Celebry Papieskiej 1
  • Termin: 14-15 września 2024 r., w godzinach od 10.00-18.00.