Program stypendialny „Dla Orłów” – laureatów poznamy do 7 października

Fundacja ORLEN z przyczyn od niej niezależnych jest zmuszona przełożyć publikację wyników naboru do programu stypendialnego „Dla Orłów” w edycji 2022/2023.

Listę osób, które w tym roku otrzymają stypendium „Dla Orłów” ogłosimy na stronie internetowej Fundacji do 7 października, a nie jak pierwotnie zapowiadaliśmy do końca września. Wiemy, że uczniowie, którzy złożyli wniosek stypendialny z niecierpliwością czekają na wyniki. Prosimy Was jeszcze o chwilę cierpliwości.

Jednocześnie już teraz chcemy pogratulować Wam os​iągnięć naukowych i zaangażowania w działania społeczne. Poziom wniosków, które trafiły do naszych ekspertów jest bardzo wysoki.

Program stypendialny „Dla Orłów” jest przeznaczony dla dzieci pracowników ORLEN oraz spółek z Grupy Kapitałowej ORLEN, które przystąpił do programu. Fundacja ORLEN od ośmiu lat wspiera uzdolnione dzieci pracowników w rozwijaniu swoich pasji.​