17.05.2024

Sprawozdanie z działań Fundacji ORLEN już dostępne

Ilu mamy stypendystów, ile akcji wolontariackich zorganizowaliśmy
w ubiegłym roku i gdzie trafiło najwięcej grantów? Dowiesz się tego z naszego sprawozdania za 2023 rok. Zapraszamy do lektury.

Każdego roku Fundacja ORLEN przygotowuje publikację, w której podsumowuje działania realizowane w poprzednim roku. Sprawozdanie za 2023 rok jest już dostępne. Poznaj naszych stypendystów i beneficjentów, sprawdź, gdzie realizowaliśmy wolontariat pracowniczy i jak wspieraliśmy Rodzinne Domy Dziecka.

Na stronie internetowej Fundacji ORLEN pojawiło się sprawozdanie z naszej działalności w 2023 roku. W jednej publikacji zrelacjonowaliśmy wszystkie nasze aktywności – m.in. granty, stypendia, wydarzenia skierowane do naszych stypendystów, programy edukacyjne, inicjatywy na rzecz kształcenia dorosłych. W naszym raporcie można także znaleźć informacje o akcjach wolontariatu pracowniczego jakie prowadzili w minionym roku wolontariusze Fundacji ORLEN i dowiedzieć się jakie inicjatywy wsparliśmy darowiznami.

− W tej publikacji zebraliśmy opinie naszych stypendystów i beneficjentów, udostępniliśmy wiele zdjęć z naszych tegorocznych działań, dodaliśmy także odnośniki do filmów udostępnionych w naszych mediach społecznościowych. Chcemy podzielić się z naszymi sympatykami tym, czym żyliśmy przez ostatni rok – mówi Magdalena Przygońska-Kęska, kierowniczka działu komunikacji koordynująca prace nad sprawozdaniem rocznym Fundacji ORLEN. Dodaje, że przygotowanie rocznego sprawozdania to długotrwały proces. – Poza przygotowaniem relacji z prowadzonych wydarzeń i programów zbieramy i weryfikujemy dane statystyczne. Liczba np. akcji wolontariackich zwiększała się do ostatnich dni grudnia, bo to czas w którym wolontariusze przygotowują wiele akcji okołoświątecznych. Po opracowaniu materiału pracowaliśmy nad szatą graficzną. Zależy nam na tym, by nasz raport był przejrzysty i dostępnym dla wszystkich odbiorców. Cieszymy się, że po wielu tygodniach pracy możemy przekazać czytelnikom sprawozdanie z naszej ubiegłorocznej działalności.

Chcesz wiedzieć, ilu mamy stypendystów, do jakiego województwa trafiło najwięcej grantów i ile Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych gra już w wydaną przez nas grę „Próba Ognia”? Zajrzyj do naszego raportu i sprawdź, jak wyglądał rok 2023 w Fundacji ORLEN. 

Materiały prasowe: