Najczęściej zadawane pytania

Darowizny

Zachęcamy do zapoznania się z naszą instrukcją wideo.

Przyjmujemy wyłącznie wnioski złożone on-line. W celu aplikowania o darowiznę, należy wypełnić właściwy wniosek:

Fundacja ma maksymalnie 90 dni na rozpatrzenie wniosku. Wnioski o darowiznę rozpatrywane są przez zarząd fundacji raz w miesiącu. Informacja o pozytywnej decyzji wysyłamy na adres mailowy podany we wniosku.

darowizny.fundacja@orlen.pl – tu możesz kierować pytania dotyczące umów, aneksów, kosztorysów. 

Skontaktujemy się z Tobą i poprosimy o przesłanie dokumentów niezbędnych do podpisania umowy darowizny. Po otrzymaniu dokumentów przygotujemy umowę i prześlemy ją mailem na adres podany we wniosku. 

darowizny.fundacja@orlen.pl – tu możesz kierować pytania dotyczące umów, aneksów, kosztorysów.      

Obecnie realizujemy aż sześć programów stypendialnych, między innymi dla mieszkańców Płocka i powiatu płockiego oraz dla dzieci pracowników Grupy ORLEN. Jeżeli Twoje dziecko spełnia kryteria określone w regulaminie jednego z tych programów, możesz złożyć wniosek o stypendium. Więcej informacji w zakładce programy stypendialne.

Podczas logowania należy kliknąć ’odzyskaj hasło’, a następnie podać NIP. Dalsze instrukcje zostaną wysłane na główny adres mailowy podany podczas zakładania konta.

Oznacza to, że organizacja, którą reprezentujesz posiada już konto w systemie. 

Każda organizacja/instytucja może złożyć wniosek w całorocznym programie darowizn Fundacji ORLEN. Wnioski należy składać poprzez generator wniosków.

Regulamin nie określa maksymalnej kwoty na jaką można złożyć wniosek. 

Fundacja ORLEN wspiera osoby i instytucje wyłącznie poprzez darowizny. W celu aplikowania o darowiznę, należy wypełnić właściwy wniosek:

Produkujemy gadżety reklamowe wyłącznie na konkretne wydarzenia.