Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Zespół Fundacji

Dział Programów Społecznych

Adam Kobryń

Koordynator Programu
adam.kobryn@orlen.pl

Angelika Niedziółka

Koordynator Programu 
angelika.niedziolka@orlen.pl

Dariusz Dadun

Koordynator Programu
​dariusz.dadun@orlen.pl​

Małgorzata Rogowska

Koordynator Programu 
malgorzata.rogowska@orlen.pl​

​​Mich​ał Klimek​

Koordynator Pro​gramu
michal.klimek@orlen.pl​

​Paulina Gołaś

Młodszy Specjalista 
Paulina.Golas@orlen.pl​

Sylwia Mokrogulska

Koordynator Programu 
sylwia.mokrogulska@orlen.pl​



Dział Komunikacji

Magdalena Przygońska-Kęska

(urlop)



Dział Finansowo-księgowo-administracyjny

​​​​​​​​​​​Janina Bitkalijewa​

Specjalista - obsługa biura​
janina.bitkalijewa@orlen.pl​

​Marta Jagiełło

​​Główna Księgowa
marta.jagiello@orlen.pl

Martyna Modrak

Księgowa
martyna.modrak@orlen.pl

Weronika Goźlińska

Koordynator Programu Rozliczeń
weronika.gozlinska@orlen.pl

Grażyna Sołdon

Specjalista ds. Rozliczeń
​grazyna.soldon@orlen.pl​

Magdalena Pietrzak​

Specjalista ds. Rozliczeń
magdalena.pietrzak@orlen.pl

Aneta Bendarowicz

Specjalista ds. Rozliczeń
aneta.bendarowicz@orlen.pl​​
​​​​​​​​​​​ ​​​​​​​​​​​​