Program stypendialny dla mieszkańców Płocka i powiatu płockiego

To już trzynasta edycja programu stypendialnego Fundacji ORLEN dedykowanego zdolnym uczniom mieszkającym w Płocku oraz na terenie powiatu płockiego.

Nabór wniosków o stypendium rozpocznie się 6 września 2021 roku.
Jeśli masz wysoką średnią, działasz w wolontariacie, harcerstwie, bierzesz udział w warsztatach,  konkursach, zawodach oraz zdobywasz nagrody to czekamy właśnie na twoje zgłoszenie!

Program kierowany jest do uczniów klas siódmych i ósmych szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych.

WYMAGANIA WSTĘPNE:

·       Stypendium sportowe- średnia ocen co najmniej 4,0 (dotyczy wszystkich kandydatów) oraz kopie zaświadczeń o osiągnięciach sportowych z roku szkolnego 2020/2021.

·       Stypendium naukowe- dla uczniów klas 7. oraz 8. wymagana średnia ocen co najmniej 4,75 oraz dla uczniów szkół ponadpodstawowych – 4,5 oraz kopie zaświadczeń o osiągnięciach naukowych z roku szkolnego 2020/2021.

Rekrutacja do programu składa się z dwóch etapów:

- uzupełnienie formularza aplikacyjnego on-line do 20 września 2021 r., a następnie

- wydrukowanie, podpisanie i wysłanie pocztą tradycyjną formularza aplikacyjnego oraz niezbędnych dokumentów, które wskazane są w regulaminie do 4 października 2021 r. na adres Biura Fundacji w Warszawie (ul. Bielańska 12, Warszawa 00-085) z dopiskiem „Stypendium Mam pasję powyżej średniej”.

Stypendia otrzymają uczniowie, którzy w procesie rekrutacji otrzymają najwyższą liczbę punktów oraz przejdą pozytywną weryfikację Komisji Stypendialnej.
Lista stypendystów zostanie opublikowana do końca listopada 2021 roku na stronie www.fundacja.orlen.pl

Link do formularza on-line: Formularz stypendialny​

REGULAMIN PROGRAMURegulamin Programu Stypendialnego dla Płocka_2021.pdfRegulamin Programu Stypendialnego dla Płocka_2021.pdf

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIAFAQ_- Mam Pasję Powyżej Średniej 2021_22.docx.pdfFAQ_- Mam Pasję Powyżej Średniej 2021_22.docx.pdf