Czuwamy! Pamiętamy!

Fundacja ORLEN rozstrzygnęła III edycję programu Czuwamy! Pamiętamy!

W tym roku złożono rekordową liczbę wniosków. Spośród złożonych 302 wniosków zostały wyłonione 33 organizacje i instytucje, które będą realizować zaplanowane działania związane z przywracaniem pamięci miejscom zlokalizowanym w swojej najbliższej okolicy. Z uwagi na wysoki poziom projektów, Zarząd Fundacji zdecydował o zwiększeniu budżetu programu do kwoty 205 tysięcy złotych.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Lista laureatów programu: Lista Laureatów III edycji Programu Czuwamy! Pamiętamy!.pdfLista Laureatów III edycji Programu Czuwamy! Pamiętamy!.pdf

Ogromnie dziękujemy za nadesłane lekcje historii, niesamowite opowieści. Siła małych ojczyzn tkwi w lokalnych organizacjach! Cieszymy się, że możemy Was wspierać!

Szczegółowe informacje dotyczące procesu wypłaty środków laureaci otrzymają wkrótce drogą mailową.​

Regulamin programu: Regulamin Programu Czuwamy Pamiętamy 2020.pdfRegulamin Programu Czuwamy Pamiętamy 2020.pdf