Moje miejsce na Ziemi

NABÓR DO V EDYCJI PROGRAMU

Rozpoczęliśmy nabór do piątej edycji programu grantowego dla społeczności lokalnych „Moje miejsce na Ziemi”. Do 16 sierpnia organizacje pozarządowe i instytucje samorządowe z całej Polski mogą składać wnioski o dofinansowanie pomysłów na działania w swoich małych ojczyznach. Budżet programu to 2 miliony złotych.

Granty w wysokościach 5 000, 10 000, 15 000 i 20 000 zł Fundacja ORLEN przyzna na realizację projektów związanych z: ekologią, sportem, bezpieczeństwem, kulturą, ochroną zwierząt czy zrównoważonym rozwojem. O wsparcie ubiegać się mogą nie tylko organizacje pozarządowe, ale też instytucje kultury, szkoły, przedszkola, koła gospodyń wiejskich czy parafie.

Najlepsze inicjatywy piątej edycji programu „Moje miejsce na Ziemi” wybierze komisja programowa, w skład której wchodzą przedstawiciele PKN ORLEN i jego korporacyjnej Fundacji. Szansę na wygranie grantu będą miały przede wszystkim projekty poprzedzone rzetelnym rozpoznaniem lokalnych potrzeb oraz te, integrujące mieszkańców i angażujące do współpracy różne podmioty. Projekty muszą być realizowane w okresie od 3 października 2022 roku, a 30 czerwca 2023 roku.

WNIOSKI NALEŻY SKŁADAĆ POPRZEZ SYSTEM ON-LINE:

Termin składania wniosków upływa 16 sierpnia br. o godzinie 23.59. Po tej dacie nie będzie możliwości złożenia wniosku do programu.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej programu:

Regulamin programu:

Regulamin programu Moje Miejsce na Ziemi 2022 aktualizacja.pdfRegulamin programu Moje miejsce na Ziemi 2022.pdf

Regulamin Moje Miejsce na Ziemi 2022 aktualizacja 16.09.2022.pdfRegulamin programu Moje miejsce na Ziemi 2022 aktualizacja 16.09.2022.pdf

Najczęściej zadawane pytania:

FAQ - Najczęściej zadawane pytania - Moje miejsce na Ziemi 2022.pdfFAQ - Najczęściej zadawane pytania - Moje miejsce na Ziemi 2022.pdf

Masz pytania? Napisz na adres: mojemiejsce@orlen.pl  ​​​​​​

Wzór wniosku: wzór wniosku w programie Moje miejsce na Ziemi.pdfwzór wniosku w programie Moje miejsce na Ziemi.pdf

Wzór kosztorysu: wzór kosztorysu w programie Moje Miejsce na Ziemi.pdfwzór kosztorysu w programie Moje miejsce na Ziemi.pdf

​​​​​​​​​​​​​​​​​​