Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Rozliczenie ubiegłorocznej darowizny z programu wsparcia dla Straży Pożarnej, a zgłoszenie do programu „ORLEN dla Strażaków"

06-05-2019  

Szanowni Państwo,

zgodnie z regulaminem programu „ORLEN dla Strażaków”, jednostka nie ma możliwości wnioskowania o darowiznę z Fundacji, jeśli grant z ubiegłorocznego programu wsparcia dla Straży Pożarnej nie został poprawnie rozliczony.

Zarząd Fundacji podjął uchwałę zgodnie z którą jednostki, które nie dopełniły obowiązku rozliczenia otrzymanej darowizny mają na to czas do 20 maja. Po tej dacie wnioski złożone w programie „ORLEN dla Strażaków 2019” przez jednostki, które nie dopełniły obowiązku rozliczenia, zostaną formalnie odrzucone.  

Należy podkreślić, iż uchwała ta dotyczy, wyłącznie jednostek, które co najmniej raz złożyły rozliczenie darowizny i nie zostało ono zaakceptowane. Wnioski jednostek, które nie podjęły żadnej próby rozliczenia ubiegłorocznej darowizny, będą odrzucone zgodnie z zapisami w regulaminie.

Również wnioski jednostek, których dotyczy uchwała, będą odrzucone, jeśli nie zostanie dostarczone poprawne rozliczenie darowizny do 20 maja.

« powrót