Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Pokazowy bolid F1 w PKN ORLEN

01-02-2019  

W ramach działań promujących bezpieczeństwo zapraszamy serdecznie na wydarzenie, podczas którego będzie można obejrzeć oryginalny pokazowy bolid F1 i wykonać na jego tle pamiątkowe zdjęcie! Jest to niesamowita możliwość bliskiego spotkania z jedynym w swoim rodzaju autem wyścigowym. W niemal identycznym malowaniu pojazdu po torach będzie ścigał się Robert Kubica w nadchodzącym sezonie Formuły 1.  

Nie jest to jedyna atrakcja, jaką przygotował nasz fundator PKN ORLEN. Oprócz pokazu pojazdu z toru wyścigowego, każdy chętny będzie mógł poczuć się jak zawodnik Formuły 1. W siedzibie PKN ORLEN będą dostępne symulatory jazdy - Motion F1 Kokpit Symulator oraz Dynamic RS Formula Symulator, a także nowoczesne urządzenie Batak – urządzenie treningowe wykorzystywane między innymi przez kierowców F1, WRC, ale także profesjonalne zespoły piłkarskie, zawodowe grupy kolarskie i elitarne jednostki wojskowe, sprawdzające refleks i oraz poziom wytrzymałości. Wydarzeniu towarzyszyć będzie także szkolenie pierwszej pomocy prowadzone przez Zakładową Straż Pożarną.

Te i inne atrakcje (m.in. gadżety związane z bezpieczeństwem) będą czekać na Was 5 lutego w siedzibie PKN ORLEN przy ul. Bielańskiej 12 w Warszawie. Serdecznie zapraszamy! 

Regulamin korzystania z urządzeń:

bolid.png

​​

« powrót