1% PODATKU dla Fundacji ORLEN

Plakat-1_2020_www.jpg

KIM JESTEŚMY?

Fundacja ORLEN działa od ponad 18 lat. Wspieramy lokalne społeczności, prowadzimy programy stypendialne, pomagamy Rodzinnym Domom Dziecka, dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo.

NA CO PRZEKAŻEMY 1%?

Dzięki Tobie możemy pomagać na jeszcze większą skalę! Twój 1% wesprze inicjatywy lokalne z terenu całej Polski. Zdolnym uczniom przyznamy stypendia na rozwój pasji. Dzieci z Rodzinnych Domów Dziecka wyjadą na wakacje i zimowiska, otrzymają paczki świąteczne, a także możliwość terapii i leczenia.

JAK POMÓC?

Skorzystaj z darmowego programu dostępnego tutaj: https://www.pitax.pl/rozliczenie-pit-online-0000037031 ​

​lub

wypełnij formularz samodzielnie, wpisując nasz numer KRS 0000037031 w rubryce „Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP)” oraz kwotę o wartości nieprzekraczającej 1% należnego podatku.

Fundacja ORLEN

ul. Chemików 7

09-411 Płock

KRS 0000037031

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.