Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Znamy tegorocznych stypendystów programu „Dla Orłów”

11-10-2022  

Zarząd Fundacji ORLEN przyznał 349 stypendia na rok szkolny 2022/2023.

Listę stypendystów programu „Dla Orłów” opublikowaliśmy 7 października. Spośród 575 nadesłanych zgłoszeń komisja stypendialna wyłoniła 349 uczniów, którzy w roku szkolnym 2022/2023 będą otrzymywać stypendium.

– Serdecznie gratulujemy tegorocznym stypendystom. Jednocześnie chcemy zaznaczyć, że wszyscy, którzy aplikowali do tegorocznego programu zasługują na stypendia. Niestety, jak często w życiu bywa, nie wszystkim możemy je przyznać. Budżet jakim dysponujemy oraz kryteria brane pod uwagę powodują, że nawet wysoka średnia ocen nie zawsze wystarczała, by dostać stypendium – tłumaczy Dariusz Dadun, koordynator programu stypendialnego „Dla Orłów”. − Bardzo wszystkim dziękujemy za zgłoszenia. Doceniamy osiągnięcia szkolne i zachęcamy do dalszej nauki oraz udziału w konkursach i olimpiadach. Liczymy także na waszą aktywność pozaszkolną – dodaje Dariusz Dadun.

Stypendia w ramach programu „Dla Orłów” Fundacja ORLEN przyznaje od ośmiu lat. Program jest przeznaczony dla uzdolnionych dzieci pracowników PKN ORLEN oraz spółek GK ORLEN, które przystąpiły do programu. Stypendium przyznajemy uczniom, którzy osiągają bardzo dobre wyniki w nauce i angażują się w pozaszkolne przedsięwzięcia. Wspieramy ich w ten sposób w rozwijaniu pasji.

Listę uczniów, którzy otrzymali stypendium w tegorocznej edycji można znaleźć na podstronie programu​

Dla Orłów