Promuj swoje miejsce na Ziemi i wygrywaj nagrody!

13-07-2021

Zapraszamy do udziału w konkursach, które przybliżą nam Wasze miejsca na Ziemi!

Zaproponuj dialog z sąsiadem w stylu EKO, by zmienić swoje najbliższe otoczenie! Na odpowiedzi czekamy do 31 lipca pod postem na naszym fanpag'u!

Zapraszamy na nasz fanpageFundacja ORLEN​

Ulóż rymowankę o swoim wymarzonym miejscu i weź udział w konkursie! Czekamy na Waszą kreatywną twórczość do 24 lipca!

Zapraszamy na nasz fanpage​Fundacja ORLEN​

/konkurs zakończony/ Fundacja organizuje konkurs, w którym do wygrania czekają ciekawe nagrody! Wystarczy, że pokażesz swoje miejsce na Ziemi – miejsce dla Ciebie najbardziej bliskie, i umieścisz fotografię w komentarzu pod postem na Facebooku. Trzy zdjęcia z największą ilością polubieni wygrywają. Nie zwlekaj – czekamy na Twoje zdjęcie jedynie do piątku 17 lipca!

Zapraszamy na nasz fanpageFundacja ORLEN​

Regulamin konkursu: Regulamin Konkursu - Pokaż swoje miejsce na Ziemi.pdfRegulamin Konkursu - Pokaż swoje miejsce na Ziemi.pdf