Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Konkurs na kartkę świąteczną PKN ORLEN rozstrzygnięty

29-11-2022  

Spośród 700 nadesłanych zgłoszeń, na oficjalną kartkę bożonarodzeniową PKN ORLEN wybraliśmy pracę Natalii Tomery. Uczestnikom konkursu przyznaliśmy sześć nagród i 12 wyróżnień.

Od wielu lat kartkę bożonarodzeniową, którą PKN ORLEN przesyła swoim współpracownikom, klientom i kontrahentom, projektują dzieci wychowujące się w Rodzinnych Domach Dziecka i placówkach opiekuńczo-wychowawczych typu rodzinnego. W tym roku w ramach konkursu na kartkę świąteczną wpłynęło do nas 700 prac od 640 uczestników.

Kapituła Konkursowa wyłoniła najciekawsze prace w kategorii „Oryginalna technika wykonania” oraz dokonała wyboru 30 prac, które przeszły do II etapu konkursu. W nim to pracownicy PKN ORLEN w głosowaniu przeprowadzonym w wewnętrznym serwisie internetowym wybierali prace, które najbardziej im się podobały.

Najwięcej głosów zdobyła praca 11 letniej Natalii Tomery i to jej ilustracja znajdzie się na oficjalnej kartce PKN ORLEN. Drugie miejsce zajął Mateusz Sychy (lat 12), a trzecie miejsce 13 letnia Wiktoria Chałada. W kategorii „Oryginalna technika wykonania” nagrody otrzymali Wiktoria Płażyńska (17 lat), Daria Kaska (17 lat) oraz Milena Drabik (13 lat). Przyznaliśmy także 12 wyróżnień. Pełne wyniki konkursu można znaleźć na podstronie konkursu.

− Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i poświęcony czas, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Mamy nadzieję, że udział w konkursie był dla was zachętą do rozwijania zdolności plastycznych. My mamy ogromną radość z tego, że kartki, które rozsyłamy współpracownikom, kontrahentom, przyjaciołom Fundacji ORLEN są przygotowane przez dzieci – mówi Katarzyna Różycka, prezeska Fundacji ORLEN.  ​

Nagrody oraz pamiątkowe dyplomy zostaną przesłane uczestnikom pocztą.

RDD