Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Fundacja ORLEN na Targach odpowiedzialnego biznesu

05-10-2020  

​Już dziś rusza największe wydarzenie w Polsce poświęcone odpowiedzialnemu biznesowi i zrównoważonemu rozwojowi – 8. Targi CSR. W tym roku odbywają się w formule online i potrwają do 9 października. Fundacja ORLEN jest jednym w wystawców.

​Uczestnicy będą mogli aktywnie spędzać czas zapoznając się ze stoiskami wystawców na platformie WebExpo, korzystać z unikalnych rozwiązań networkingowych, zdobywać wiedzę biorąc udział w części konferencyjnej, czy poznać najnowsze trendy CSR śledząc studio online. Udział w Targach CSR pozostaje bezpłatny dla „wirtualnych” zwiedzających.

Podczas Targów Fundacja ORLEN zaprezentuje swoje flagowe projekty: Moje miejsce na Ziemi i Wolontariat Pracowniczy, zaprosi do czatu z ekspertami z obszaru HR i Działu Ochrony Środowiska oraz umożliwi rozmowę wideo z mistrzami sportu - Kubą Przygońskim i Bartłomiejem Marszałkiem. Zapraszamy do odwiedzin stoiska Fundacji ORLEN!

Targi CSR online kierowane są do szerokiego grona odbiorców. To wydarzenie adresowane zarówno do biznesu, jak i jego otoczenia: społeczności lokalnych, organizacji pozarządowych, uczelni, szkół, mediów, administracji i samorządów. Formuła online sprawia, że każdy, niezależnie od miejsca zamieszkania, będzie mógł przez aż 5 dni brać czynny udział w Targach CSR.